Zarząd

Andrzej Szymanek
Andrzej Szymanek

Absolwent Politechniki Poznańskiej, specjalność: Ogrzewnictwo i Wentylacja. Od blisko 30 lat związany z ciepłownictwem systemowym, a przez kilka ostatnich lat również z obszarem usług multitechnicznych dla przemysłu i odbiorców komercyjnych. Pełnił funkcje Dyrektora Generalnego Dalkia Zielona Góra, Dyrektora Regionalnego i Członka Zarządu Dalkia Poznań, Dyrektora Operacyjnego i Członka Zarządu Veolia Energia Warszawa, Prezesa Zarządu Veolia Energia Łódź, a obecnie sprawuje funkcję Prezesa Zarządu Veolia Industry Polska.

Mikołaj Gajsler
Mikołaj Gajsler

Ukończył Politechnikę Poznańską na Wydziale Inżynierii Środowiska. Związany z Veolią od 2006 roku. Zajmował stanowiska Członka Zarządu spółki Dalkia Krotoszyn, Dyrektora ds. Rozwoju Veolia Południe oraz dyrektora handlowego Veolia Industry Polska. Od 2019 roku jest Członkiem Zarządu.

Maria Żmudzińska
Maria Żmudzińska

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, na wydziale Ekonomiki Produkcji i Obrotu. Od 1991 roku pracownik Dalkii Poznań w Wydziale Księgowości. W strukturach Veolii od początku funkcjonowania Centrum Usług Wspólnych (2006 rok), sprawowała funkcje koordynacyjne w Wydziale Księgowości i Raportowania oraz była Kierownikiem Wydziału przez wiele lat. Od 03.2019 związana z Veolią Industry Polska, na stanowisku Dyrektora Finansowego. Z początkiem marca 2020 roku, powołana do Zarządu Spółki.

Patryk Jóźwiak
Patryk Jóźwiak

Ukończył Politechnikę Poznańską na Wydziale Elektrycznym. Z Grupą Veolia związany od 1998, natomiast z Veolia Industry Polska od samego początku, przechodząc poszczególne stopnie od Kierownika Obiektu, przez Regionalnego Dyrektora Operacyjnego, aż do stanowiska Dyrektora Techniczno-Operacyjnego i Członka Zarządu.

Katarzyna Kierzkowska-Terendij
Katarzyna Kierzkowska-Terendij

Absolwentka kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii Leona Koźmińskiego. Z Grupą Veolia związana od 2012 roku, najpierw jako Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w Dalkia Energia Warszawa, a od 2015 jako Dyrektor ds. Zasobów Zasobów Ludzkich i Członek Zarządu w Veolia Industry Polska.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktujemy się z Tobą! Wybierz interesujący Cię zakres oferty Veolia.

Ta strona korzysta z plików cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie